Kde se potkáváme ?

Začalo to v roce 2017 malým festiválkem na náměstí. Dnes pořádáme různé festivaly v několika městech a spolupracujeme s organizacemi zaměřenými na pomoc ostatním. Všechny naše akce mají jednu základní myšlenku – pomoc těm, kteří to opravdu potřebují.

Strašidelný zámek

Opět ve spolupráci s MAS Střední Polabí realizujeme zábavný den pro celou rodinu v běžně nepřístupných prostorách brandýského zámku.

Zavraždili Václava

Ve spolupráci s MAS Střední Polabí jsme pořádali zážitkovou detektivní hru v nepoznaných místech Staré Boleslavi, která probíhala až dlouhé noci a přilákala velký počet detektivů.

Městský běh

Městský běh pro dobrou věc pomáhá potřebným samotným pohybem. Za každé kolo v lesoparku Houštka dostane Ptákoplaš 30 Kč. V roce 2024 to bylo krásných 30000 Kč.

Noc Filmové Hudby

Dlouho připravovaný a utajovaný projekt se nezaměnitelným písmem zapsal do kroniky Brandýsa nad Labem. První ročník proběhl v roce 2020, v roce 2021 již bylo v hledišti přes 3000 návštěvníků.

Food Festival Brandýs

Již tradičně nejnavštěvovanější festival v Brandýse nad Labem. 4 dny plné zábavy, jídla a kultury na několika pódiích. V roce 2021 prošlo hlavní branou festivalu jen v sobotu přes 11,5 tisíce návštěvníků.

Food Festival Milovice

Tradiční festival zaměřený na street food ve spojení s bohatým kulturním programem pro celou rodinu. V roce 2020 se festivalu zúčastnilo 5500 návštěvníků, rok 2021 již byla účast přes 8000 osob.

Tříkrálové klouzání

Nejen jídlem je člověk živ. Pořádáme i zábavné zimní odpoledne na kluzišti v Brandýse nad Labem. Ve spolupráci s místními spolku připravujeme občerstvení, dárky a výrobky od lidí, kterým pomáháme.