FESTIVAL
na podporu POLABSKÉ HUDBY

Šestý ročník skvělého festivalu se stěhuje z Ostrůvku do zámecké zahrady jako součást Free Festivalu. V neděli 4.9.2022 startujeme v 11:00.

PODROBNÝ PROGRAM FESTIVALU

NOVINKA 2022

Jedna stage na kapely již nestačí, festival pojede na dvou pódiích bez přestávky.

PŘEDSTAVUJEME KAPELY

I když se jedná o festival pouze polabských kapel, tak výběr je opravdu obrovský. Snažíme se se zakladatelem festivalu, Vaškem Bartoníčkem, vybírat kapely, které potřebují hrát, být vidět a slyšet.

PARADOX UNIT

Repertoár brandýské kapely Paradox Unit nezná hranic. Hraje od klasiky přes jazz až po pop či hard-rock. Vlastní tvorbu doplňují covery různých žánrů a interpretů. Všichni členové studovali nebo studují místní základní uměleckou školu…

JAZZ ALIMENTS

Kapela Jazz Aliments je jedním z projektů zpěváka a kytaristy Karla Chodory. V repertoáru kapely naleznete nejen nestárnoucí jazzové standardy, ale i popové skladby, které jsou často oděné do netradičních aranží.

SILUETY

Úplně nová česká kapela z Nymburka má za sebou první koncerty, nový videoklip a začíná být o nich slyšet čím dál více. Z původního postpubertálního pop-rocku se stává příjemné a velmi poslouchatelné seskupení.

SPACE CLUB

Spolkové hudební uskupení z Brandýsa nad Labem, které se zapsalo do kroniky města nejen novým skateparkem ale i díky festiválku Houšťák. 

THE GROUP

Skupina The Group má ve repertoáru jak známé písně Boba Dylana, tak takové, které bývají v jeho zpěvníku neprávem poněkud opomíjeny a přesto mají vysokou kvalitu. Ke všem soubor přistupuje vlastní cestou, danou potenciálem a bohatými zkušenostmi svých členů.

NADA

Začínající Čelákovicko-Toušeňská kapela.

UNICORN GROUP

Rocková kapela Unicorn Group vznikla v roce 2002 jako firemní kapela kolem rockera a majitele společnosti Unicorn Vladimíra Kováře, který je zárověň i autorem celého repertoáru kapely.

DominiKa

Zpěvačka DominiKa se svou vlastní kapelou je již stálicí na hudební scéně. Jejich příjemná hudba s ještě příjemnějšími texty ideálně zapadá do skvělého dne na Polabském podzimu.

O FESTIVALU
MAPA FESTIVALU
DOPRAVA A PARKOVÁNÍ
ČISTÝ FESTIVAL
PROVOZNÍ ŘÁD