FESTIVAL
na podporu POLABSKÉ HUDBY

Šestý ročník skvělého festivalu se stěhuje z Ostrůvku do zámecké zahrady jako součást Free Festivalu. V neděli 4.9.2022 startujeme v 11:00.

PODROBNÝ PROGRAM FESTIVALU

NOVINKA 2023

Jedna stage na kapely již nestačí, festival pojede na double stage bez přestávky.

PŘEDSTAVUJEME KAPELY (bude doplněno)

I když se jedná o festival pouze polabských kapel, tak výběr je opravdu obrovský. Snažíme se se zakladatelem festivalu, Vaškem Bartoníčkem, vybírat kapely, které potřebují hrát, být vidět a slyšet.

Houbyzle Rock

00:00

3 nadšený rockový šílenci společně se třemi zpěvačkami ze Lhoty s vlastní tvorbou, kterou prý musíme všichni slyšet. Jejich reportoár se skládá z hudebních kousků nabitých emocemi.

THE GROUP

00:00

Skupina The Group má ve repertoáru jak známé písně Boba Dylana, tak takové, které bývají v jeho zpěvníku neprávem poněkud opomíjeny a přesto mají vysokou kvalitu. Ke všem soubor přistupuje vlastní cestou, danou potenciálem a bohatými zkušenostmi svých členů.


NADA

00:00

Toušeňská kapela inspirovaná Beatles, Police, Jimi, SRV, Cream, Dežo Ursiny, Erik Truffaz, ale třeba i Melody Gardot. NADA ale rozhodně nejde cestou planého revivalizování nebo snad dokonce vykrádání. Na to jsou její protagonisté až příliš zkušení a talentovaní muzikanti.

SPACE CLUB

00:00

Spolkové hudební uskupení z Brandýsa nad Labem, které se zapsalo do kroniky města nejen novým skateparkem ale i díky festiválku Houšťák. 

PARADOX UNIT

00:00

Repertoár brandýské kapely Paradox Unit nezná hranic. Hraje od klasiky přes jazz až po pop či hard-rock. Vlastní tvorbu doplňují covery různých žánrů a interpretů. Všichni členové studovali nebo studují místní základní uměleckou školu…

INROU

00:00

Skupina Inrou hraje stále v původním složení a bude i nadále prezentovat „poctivej bigbít“ tak, jak ho hrála v sedmdesátých létech minulého století. Mimo vlastní skladby zazní i několik pecek tehdejších hitparád…

O FESTIVALU
MAPA FESTIVALU
DOPRAVA A PARKOVÁNÍ
ČISTÝ FESTIVAL
PROVOZNÍ ŘÁD